Personal

Fotboll, Allsvenskan, upptaktstrŠff 2015

Mats Enquist

Generalsekreterare, CEO

Mobil: +46 (0) 70-593 77 71
mats.enquist@svenskelitfotboll.se

Fotboll, Allsvenskan, upptaktstrŠff 2015

Stefan Lundin

Sportdirektör

Mobil: +46 (0) 70-206 84 78
stefan.lundin@svenskelitfotboll.se

Fotboll, Allsvenskan, upptaktstrŠff 2015

Jan Karlsson

Försäljnings- och marknadsdirektör

Mobil: +46 (0) 70-525 88 44
jan.karlsson@svenskelitfotboll.se

Fotboll, Allsvenskan, upptaktstrŠff 2015

Ola Rydén

Liga- och Evenemangsansvarig

Mobil: +46 (0) 70-190 06 90
ola.ryden@svenskelitfotboll.se

EXPRESSBILD (13)

Anders Nyberg

Ekonomichef

Mobil: +46 (0) 73-942 91 27
anders.nyberg@svenskelitfotboll.se

160321 Anna Nykvist, Svensk Elitfotboll (SEF), poserar för ett porträtt under upptaktsträffen för Allsvenskan i fotboll den 21 mars 2016 i Stockholm.
Foto: Joel Marklund / BILDBYRÅN / kod JM / 87174

Anna Nykvist

Ekonomi/Administration och projekt (föräldraledig)

Mobil: +46 (0) 70-405 66 76
anna.nykvist@svenskelitfotboll.se

141004 Gefles Anders Wikström under fotbollsmatchen i Allsvenskan mellan Djurgården och Gefle den 4 oktober 2014 i Stockholm. 
Foto: Johanna Lundberg / Bildbyrån / 135225

Anders Wikström

Spelansvar och Matchfixing

Mobil: +46 (0) 70-938 77 95
anders.wikstrom@svenskelitfotboll.se

kaveh

Kaveh Sarvari

Evenemangsutveckling

Mobil: +46 (0) 70-489 09 79
kaveh.sarvari@svenskelitfotboll.se

image1

Niclas Janson

Digital Utveckling

Mobil: +46 (0) 70-208 09 10
niclas.janson@svenskelitfotboll.se

IMG_8304

Calle Stjerna

Varumärkeschef
Mobil: +46 (0)70 685 19 55